Tijdens de afscheidsavond van de gemeenteraad stond Waalwijk stil bij een bijzonder moment. Na zestien jaar neemt Frank den Braven afscheid als raadslid. Met scherpe analyses, humor en oog voor detail leverde hij jarenlang een waardevolle bijdrage aan het debat. Altijd kritisch waar nodig, niet om tegen te zijn, maar om het beter te maken.
Vanaf de eerste kandidatenlijst van GroenLinksaf speelde hij een belangrijke rol binnen de partij en de raad. Hij zette zich in voor duurzaamheid, leefbaarheid en sociale rechtvaardigheid. Tijdens de avond ontving hij de zilveren erespeld voor zijn verdiensten voor de Waalwijkse samenleving.
Ook namen we afscheid van Aysu Kenger. Met haar inventieve perspectieven en focus op vernieuwing en verbinding was zij als fractievolger van grote waarde voor de fractie.
Dank voor jullie inzet en betrokkenheid.!
GROENLINKSAF
DENKT AAN JOU
AANMELDEN EVENEMENT
WAT STAAT ER NOG
MEER OP DE AGENDA...

Maandag 22 juni 2026 – Fractievergadering
Op maandag 22 juni komt de fractie van GroenLinksaf bij elkaar om de Raadsvergadering van 25 juni voor te bereiden. Inwoners en belangstellenden zijn welkom om

Maandag 29 juni 2026 – Fractievergadering
Op maandag 29 juni komt de fractie van GroenLinksaf bij elkaar om de gespreksavond van 2 juli voor te bereiden. Inwoners en belangstellenden zijn welkom

Maandag 6 juli 2026 – Fractievergadering
Op maandag 6 juli komt de fractie van GroenLinksaf bij elkaar om de Raadsvergadering van 9 juli voor te bereiden. Inwoners en belangstellenden zijn welkom om




